Апаратна косметологія1. Міостимуляція


Міостимуляцією називається застосування імпульсних токів для відновлення діяльності органів та тканин, втативших нормальну функцію. Відвідайте нашу студію краси в Києві!

Міостимуляція переслідує наступні цілі:
1)Естетичну(усунення целюліту)
2)Корекція фігури (нарощення м'язів в важкодоступних для тренувань місцях)
3)Позбавляє від жирових відкладень

Ефект досягається після 10-ти сеансів.

Електростимуляція схожа на гімнастику для ледачих - ви не рухаетесь, а Ваші м'язи працюють. Ця гімнастика основана на застосуванні імпульсів електричного струму. За допомогою нашкірних електродів на нервові кінцівки подається імпульс та м'язи починають активно скорочуватись.

В результаті, покрвщується кровообіг та лімфовідтік, активізуєтьсяобмін речовин: сукупність цих факторів сприяє зменшенню об'єму жирових клітин.

Міостимулятор призначений насамперед для відновлення та укріплення м'язів.

Міостимулятор дозволяє отримати доступ до м'язів, які розташовані дуже глибоко, і котрі в звичайних умовах задіяти дуже важко, наприклад: м'язи внутрішньої поверхні стегна.

Основним ефектом електростимуляції є укріплення м'язової тканини. Водночас відбувається посилення крово- та лимфо-обігу, локальний ліполіз, позитивні зрушення жирового обміну ті гормонального фону.

Дії міостимуляції: - на рівні м'язів: відновлення тонусу, нарощення м'язевої маси - на судиному рівні: активізація крово- та лімфо- току; - на рівні жирової клітини: локальний ліполіз; - загальна дія на оранізм: покращення функціонального стану нервової та ендокринної систем, активізація обміну речовин, ліполізу та кровообігу.

Показання для міостимуляції: В'ялість м'язів, целюліт, надлишкова вага, порушення перефирійного судинного та артеріального кровообігу.

Ціна - 1 зона - 140грн.

 

2.Процедури мезотерапевтичного ліполізу


Ліполіз: забудьте про целюліт НАЗАВЖДИ!

Ліполіз - ефективний модулюючий метод, що дозволяє позбавитися від жирових відкладень в тих місцях, які погано піддаються дієті та антицелюлітним програмам. Інакше кажучи, це інструмент лише дял локального видалення жирових відкладень, але не для боротьби з зайвою вагою.

Під час данної процедури з клітин усувається лімфатична рідина що застоялася, котра уносить разом із собою велику кількість токсичних елементів, помітно покращуючи емоційний фон та фізичний самопочуття. Ліполіз надає позитивний вплив на весь органиізм у цілому: покращується функціональній стан нервової та ендокринної системи, стабілізується гормональний фон, активізується крово- та лімфообіг.

Цей метод дозволяє позбавитися локальних жирових відкладень в області живота, верхньої частини спини, боків, стегон, сідниць, а також і в області лиця- щіки, подвійного підборіддя та ін. Програма лікування включає в себе 6-7 процедур для обличчя(раз в 10-14 днів) та 8-10 процедур для тіла (раз на 7-10 дней). микроін'єкції виконуються вручну з інтервалом 1-2 см по всій "проблематичній" зоні.

Введенв субстанція натурального походження містить новітні й найбільш потужні інгредієнти, котрі метаболізують жирові відкладення й тонізують шкіру. Вона розм'якшує жирові клітини, які в наслідку трансформуються в печінці й виводяться з організму. Зона, в яку були зроблені ін'єкції, може залишатися чутливою до гарячого деякий час, можуть з'являтися невеликі почервоніння, які проходять через декілька днів.

Ціна- 250грн. за 1 сеанс по тілу

3.Ультразвукове скрабування.


В основі процедури ультразвукового пілінгу лежить вплив на тканини ультразвукової хвилі та електричних імпульсів. Відбувається розпушення поверхневого рогового шару, відкриваються пори, сальний секрет виходить назовню, пори вічищаються, до того ж в результаті регулярного проведення процедури чистки за допомогою ультразвукового скраберу знижується схильність до швидкої закупорки пор.

Ультразвукове очищення має ряд переваг - показана для проблемної та чутливої шкіри, підвищує місцевий імунітет, має антисептичну дію, знижує запальні процеси в тканинах, вирівнює тон обличчя, регулює діяльність сальних залозах.

4. Фонофорез


Ультразвуковий фонофорез призначений для впровадження активних косметичних препаратів в глибокі шари шкіри.

Ультразвуковий фонофорез створює в тканинах запас корисних речовин, який зберігається на протязі кількох днів, активізується обмін речовин. Фонофорез підвищує дифузні здатності клітини, сприяє трансмембранному проникненню активних компонентів.

5. Ультразвуковий мікромасаж.

Ультразвуковий мікромасаж стимулює синтез колагенових та елестинових волокон у дермі, сприяє регенерації тканин, активізує процеси ліполізу(розчеплення жиру), сприяє розгладжуванню дрібних та глибоких зморшок.

6. Коагулятор


Коагулятор - це застосування з лікувальною метою електричного струму високої частоти, невеликої напруги для руйнування поталогічних утворень.

Коагуляція широко застосовується при видаленні доброякісних новоутворень (родимок, бородавок, папілом). При застосуванні коагулятора на місці видаленого утворення не застається ніяких слідів.


Галерея

Огляд Послуг

Ми надаємо наступні послуги:

Зворотній зв'язок

Зв'яжіться з нами по телефону або емейл і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Будемо раді бачити Вас серед своїх постійних клієнтів.

Адрес: вул.Симиренко 21 м.Киев
телефон: (044)...-..-..
факс: (044)...-..-..
інше: (050)...-..-..
E-mail: ninel-salon@ukr.net