Ж і н о ч и й

з а л

Наші стилісти завжди готові урізноманітнити Ваш образ своїми ідеями, основуючись на ВАших побажаннях, або ж Ви можете цілком покластися на їх смакі креативність, повністю віддав себе у руки професіоналів свого діла- вібір за Вами, в будь-якому разі ми прикладемо всі зусилля, щою Ви залишлися вдоволеними та продовжували сяяти красою й ноповторністтю.

Ч о л о в і ч и й

з а л
Сьогодні для сучасного чоловіка мало просто вміти полагодити сантехніку й заробляти гроші, жінки все більше слідкують за нашим зовнішнім виглядом, опрятністю та стилем, та і на ділових зустрічах чудовий зовніщній вигляд не буде зайвим та придасть додаткові бали до прояву симпатії з боку партнерів. Ми допоможемо Вам підтримувати тіло, обличчя, волосся і нігті в ідеальному стані і створимо для Вас індивідуальний і неповторний стиль, який буде радувати день у день Вас і звичайно ж всіх перехожих дівчат.
К о с м е т о л о г і я

Зробіть подарунок своєму тілу - відвідайте наш косметологічний кабінет з ультрасучасним обладнанням, де ви знайдете чуйних косметологів, які при необхідності проконсультують Вас, введуть в курс справи з конкретної проблеми і з посмішкою приступлять до її вирішення.
М а н і к ю р

П е д і к ю р
З настанням холодів, або від роботи по домашньому господарству шкіра рук стає сухою, а стан нігтів і без того занепадає із плином часу, й іноді нам бракує часу щоб підтримувати їх у належному стані. Вихід є, все що від Вас потрібно - це прийти в манікюрний зал Салону "Нінель" і наші високоповажні майстри зроблять всю роботу за Вас!
Д е п і л я ц і я

Депіляція асоціюєте у Вас з болем? - Дурниці! У салоні краси "Нінель" ця неприємна процедура здасться Вам легкою і невимушеною. Наші фахівці зроблять все, щоб під час діпеляціі Ви не відчували болю і дискомфорту і отримали бажаний результат - ідеально гладку шкіру.
С о л я р і й

Якщо Ви не встигли достатньо засмагнути влітку, або засмага лягає на Вас погано і швидко змивається, зовсім не обов'язково чекати пляжного сезону, досить відвідати солярій, додавши шкірі саме такого відтінку, якого Ви бажаєте.
М а с а ж

Мабуть немає в світі нічого матеріального, що ми любили б більше ніж своє тіло. Ми змушені нещадно навантажувати його день у день, але іноді воно просто вимагає перезавантаження. Саме таким перезавантаженням є масаж! Масаж дозволяє тілу розслабитися, додає бадьорості та енергії, знімає біль і втому в м'язах і суглобах! Завітайте на професійний масаж один раз і Ви зрозумієте, що дана процедура просто зобов'язана стати регулярною практикою для Вас і Ваших близьких!
П і р с и н г

Пірсинг (англ. piercing - «прокол») - одна з форм модифікацій тіла, створення проколу, в якому носять прикраси. Причини того, щоб робити чи не робити пірсинг, можуть бути найрізноманітнішими. Деякі роблять проколи з релігійних чи духовних міркувань, інші керуються потребою в самовираженні, естетичною цінністю, бажанням поліпшити сексуальні переживання, підтвердити свою приналежність до культури або висловити протест проти неї.
Т а т у а ж

Тату-макіяж - це впровадження під шкіру пігменту, що створює ефект звичайного макіяжу, контуру брів губ і повік. Часто татуаж застосовується для приховування шрамів, опіків, вітіліго, алопеції брів. Також широко поширений серед людей які страждають алергією на косметику, або що мають чутливу шкіру.
А п а р а т н а

К о с м е т о л о г і я
Апаратна косметологія - сукупність фізичних методів впливу на шкірні покриви з метою поліпшення і корекції їх стану та зовнішнього вигляду за допомогою спеціально сконструйованої апаратури і за розробленими для цієї апаратури методиками.
В і з а ж

Візаж являє собою ідеальне поєднання макіяжу зачіски і всього образу людини. Це мистецтво, в якому візажист виступає в ролі художника, а клієнт в ролі полотна, які по закінченню процедури перетвориться на прекрасну картину, справжні твір мистецтва.
Б і о р е в і т а л і з а ц і я

Що таке біоревіталізація? Це високоефективна методика, що дозволяє отримати виражений ефект за рахунок використання препаратів гіалуронової кислоти. Біоревіталізація являеться потужним стимулом для розмноження здорових клітин шкіри, якісно змінює структуру шкіри.


Л і к у в а н н я   в о л о с я
Ламінування волосся, SPA процедура для волосся, скрабування волосся і шкіри голови.
І н ф р о ч е р в о н а

С а у н а
Інфрочервона сауна.
Галерея

Огляд Послуг

Ми надаємо наступні послуги:

Зворотній зв'язок

Зв'яжіться з нами по телефону або емейл і ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Будемо раді бачити Вас серед своїх постійних клієнтів.

Адрес: вул.Симиренко 21 м.Киев
телефон: (044)458-98-84
факс: (093)643-82-84
E-mail: ninel-salon@ukr.net